WAŻNE OSTRZEŻENIE!

Nie Badźcie Nieposłuszni Jak Żona Lota, Która Została Zamieniona w Słup Soli!

Pilne ostrzeżenie!

BÓG Wszechmocny, ELOHIM JAHWEH mówi by nie patrzeć na filmy macieja pańczyka i paula hellem!

To jest test, aby sprawdzić, czy ludzie przestrzegają instrukcji BOŻEJ.

To ostrzeżenie pochodzi od ELOHIM - JAHWEH, JAHUSZUA, IMMAJAH i jest podobne do ostrzeżenia udzielonego Lotowi i jego żonie z rodziną. Czy pamietasz, że zona Lota nie posłuchała? Obejrzała się i natychmiast zmieniła się w słup soli!

Księga Rodzaju 19:15-26

"15 Gdy już zaczynało świtać, aniołowie przynaglali Lota, mówiąc: «Prędzej, weź żonę i córki, które są przy tobie, abyś nie zginął z winy tego miasta». 16 Kiedy zaś on zwlekał, mężowie ci chwycili go, jego żonę i dwie córki za ręce - JAHWEH bowiem litował się nad nim - i wyciągnęli ich, i wyprowadzili poza miasto. 17 A gdy ich już wyprowadzili z miasta, rzekł jeden z nich: «Uchodź, abyś ocalił swe życie. Nie oglądaj się za siebie i nie zatrzymuj się nigdzie w tej okolicy, ale szukaj schronienia w górach, bo inaczej zginiesz!» 18 Ale Lot rzekł do nich: «Nie, panie mój! 19 Jeśli darzysz twego sługę życzliwością, uczyń większą łaskę niż ta, którą mi wyświadczyłeś, ratując mi życie: bo ja nie mogę szukać schronienia w górach, aby tam nie dosięgło mnie nieszczęście i abym nie zginął. 20 Oto jest tu w pobliżu miasto, do którego mógłbym uciec. A choć jest ono małe, w nim znajdę schronienie. Czyż nie jest ono małe? Ja zaś będę mógł ocalić życie». 21 Odpowiedział mu: «Przychylam się i do tej twojej prośby; nie zniszczę więc miasta, o którym mówisz. 22 Szybko zatem schroń się w nim, bo nie mogę dokonać zniszczenia, dopóki tam nie wejdziesz». Dlatego dano temu miastu nazwę Soar. 23 Słońce wzeszło już nad ziemią, gdy Lot przybył do Soaru. 24 A wtedy JAHWEH spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia od JAHWEH . 25 I tak zniszczył te miasta oraz całą okolicę wraz ze wszystkimi mieszkańcami miast, a także roślinność. 26 Żona Lota, która szła za nim, obejrzała się i stała się słupem soli."

To ostrzeżenie jest równie poważne, więc słuchaj przykazania BOGA JAHWEH!

W przeciwnym razie spotkasz sie ze smiercią, podobnie jak zmarła żona Lota!

Żona Lota zamieniona została w słup soli, który jak pomnik stoi od wieków.

maciej panczyk dołączył do potepienca paula hellem potepionego przez JAHWEH, a także do innych potępieńców zdemaskowanych na YouTube.

Parę słów o paulu hellem. Jest on oszczercą, zazdrosnym i mściwym. Ważne jest aby wiedzieć, że nie jest już więcej człowiekiem. Sprzedał swą duszę szatanowi. Pije, zażywa narkotyki. A co gorsze, jest szatanistą, praktykującym kanibalizm i wampiryzm. Jest w najciemniejszej formie okultyzmu. Nie ma on już ludzkiego DNA! Dlatego z premedytacją szatan używa go by bezlitośnie kłamał przeciw BOGU JAHWEH, JAHUSZUA, IMMAJAH, przeciw świętej Misji.

paul hellem nie zawsze był taki, dopóki nie zaprzedał swojej duszy szatanowi. Kiedy szatan przejął jego ciało, w różny sposób znęcał się nad Prorok Eliszewą, co więcej, próbował zabić Prorok Eliszewę.

paul hellem sam przyznał, ze stracił zbawienie. Wyznał to osobiście bratu Adamowi. On świadomie służy szatanowi i chce zniszczyć Misję Amightywind poprzez kłamstwa, oszczerstwa. On kłamie publicznie o Misji dla zniesławienia jej, grożąc i zastraszając misjonarzy.

Kiedy paul hellem został zdemaskowany, zaatakował Brata Adama fizycznie. Próbował zabić Brata Adama, który bronił Prorok Eliszewę i starał się powstrzymać kradzież przedmiotów należących do Misji Amightywind.

A oto zdjęcia, które Brat Adam zrobił następny dzień po fizycznym ataku dokonanym przez paula hellem.

Potępieniec zaatakował nagle z tyłu i powalił brata Adama, przyciskając mu twarz do żwiru, najpierw uciskajac szyję brata Adama ramieniem, a potem zaciskał koszulę na szyji Brata Adama, ograniczając oddychanie.

Potępieniec nie dbał, ze kamienie wbijały się w kolana powodując przejmujący ból. Potępieniec wyrywał włosy bratu Adamowi, usiłując zmusić do polożenia się na zużlu. Zupełnie nie dbał o ból brata Adama.

On dusił koszulą i cisnął go do ziemi na kamienie z zużlem, wyrywając włosy. Brat Adam wezwał KRÓLA JAHUSZUA trzy razy, gdy paul hellem targał jego włosy, i JAHUSZUA spowodował, ze sąsiad nagle pojawił się i uratował życie bratu Adamowi.

Złoczyńca Używał na Prorok Eliszewie wszelkich form przemocy przez 14 lat. Ale nasz BÓG, ABBA JAHWEH zdemaskował go w Proroctwach. Na przykład przeczytajcie Proroctwo 127. Kliknij tutaj.

Szatan chce, aby ludzie zostali opętani. I ostatnim słowem, które Paul hellem powiedział do Eliszewy było to, że chciał zabrać wszystkich do piekła razem z nim; paul hellem jest upadłym aniołem wysłanym od szatana.

Uwaga Polacy, maciej pańczyk jest także upadłym aniołem, a także zmiennokształtnym.

Jakie to ma znaczenie dla ludzi?

To jest test, aby sprawdzić, czy ludzie przestrzegają instrukcji BOŻEJ. JAHWEH zakazuje oglądania filmów macieja panczyka, czytania jego komentarzy, a nawet rozmawiania o nim, podobnie jak JAHWEH zakazał oglądania strony paula hellema i czytania jego wpisów!

BÓG przemówił znowu do Prorok Eliszewy Elijahu. Brat Adam, z małżonką Kathrynyah, znają Eliszewę od 12 lat. Eliszewa i Ezra kochają polskie zgromadzenia.

To powyższe ostrzeżenie zostało napisane pod dyktando Prorok, która mówiła pod namaszczeniem DUCHA ŚWIĘTEGO. W kilka dni później nasz Żywy BÓG przemówił po gorącej modlitwie Proroków. Zostało to nagrane i zostanie zamieszczone na stronie Misji Amightywind jako Proroctwo 139. Wspaniałe Proroctwo! Po zakończeniu tłumaczenia całego Proroctwa zostanie ono zamieszczone na liście Proroctw, link jest powyżej. Zamieszczamy poniżej dla państwa pokaźny urywek tłumaczenia tego Proroctwa, fragmenty dotyczące również powyższego ostrzeżenia. Modlę sie, aby DUCH SWIETY prowadzil Was, kochani do poznania Prawdy i zrozumienia wydarzeń na świecie w tych ważnych chwilach dziejów ludzkości.


Urywek Proroctwa 139

Śmierć będzie was ścigać, i śmierć powali was na ziemię (Psalm 35: 5-7)!
Gdyż JA mówię, a JA jestem ABBA JAHWEH i przemawiam przez to naczynie z gliny, które przed chwilą nie mogło nawet mówić, a teraz ona ma MÓJ Głos, by powiedzieć: Oznajmiam teraz, i JA jestem ABBA JAHWEH! Zawsze będę ochraniać MOJĄ resztkę! Zawsze będę chronić Izraela!
Jedyny raz, kiedy Izrael kiedykolwiek poczuje gniew będzie, kiedy JA, JAHWEH to zarządzę!
I mówię ci to szatanie, ostrzegam cię o tym: przekraczasz Linię Krwi Rodu JAHUSZUA! Nie wtrącaj się! Nie mieszaj się!
Wy bębny wojenne! Wy bębny, musicie natychmiast przestać i musicie zaniechać przeciwko Ameryce…
Ci, którzy występują przeciwko „Alex Jones”, ci, którzy występują przeciw – kiedy on mówi prawdę. Tak, czasami popełniał błędy, ale to, co widzieliście wczoraj wieczorem, kiedy paradowali do Białego Domu, kiedy oglądałaś ten film, który JAHUSZUA powiedział ci, abyś oglądała, Eliszewo. Alex Jones ostrzegał o prawdzie.
Powstańcie i chrońcie swojego prezydenta Trumpa. On robi, co w jego mocy.
Wy, którzy nazywacie siebie "Demokrata" wiecie, – jeśli należycie do MNIE, a wasze imię znajduje się w Księdze Życia BARANKA, – co zrobiono z Ameryką, co zostało uczynione temu człowiekowi… Bez względu na to, co o nim myślicie!
Dbajcie o Amerykę i powstańcie, powstańcie, powstańcie i brońcie! Brońcie przed złem, które zmierza w waszą stronę!
JA ostrzegłem przez tego Proroka Eliszewę, ostrzegłem wiele lat temu, że Ameryka zostanie zaatakowana z 5 różnych kierunków w tym samym czasie!
Przybędzie ONZ i powiedzą: „Jesteśmy tu, aby pomóc”. A jednak zwrócą się przeciwko sobie, aby zobaczyć, kto pierwszy zdoła zająć Amerykę.
Eliszewa: Powstańcie, powstańcie, powstańcie każdy Święty, Święty Aniele! Ja, jestem dzieckiem NAJWYŻSZEGO, ABBA JAHWEH, JAHUSZUA i IMMAJAH! A ABBA JAH kazał mi nakazać wam, abyście powstali. [Proroctwo jest kontynuowane:]
Powstańcie i walczcie jak tylko możecie przeciwko złym mocom oblubienicy szatana, przeciwko najgorszym siłom zła w tej chwili – z tymi na tym świecie, którzy są pełni chciwości i chcą tylko przejąć kontrolę i posiąść ten świat! I teraz nawet nie mówię o ludziach, bo oni nie pochodzą z krwi i kości, ale przychodzą z syntetyczną krwią. Przybywają ze zmienianiem kształtów. Przybywają w postaci nieznanej wam. Przychodzą oni w formie zwierząt/bestii, jak Nabuchodonozor (Daniel 4).
To wam mówię. To wam Mówię. JA jestem JAHWEH, i to wam mówię: To będzie nie tylko krótki czas, ale ci, którzy zamieniają się w bestie, i "zmiennokształtni" i "gady", i wszystkie inne rasy i różne gatunki "kosmitów", JA mówię wam to: JA jestem JAHWEH, a wy myślicie, że możecie kontrolować to, co macie – wy, którzy jesteście krwiopijcami, jesteście mięsożernymi – JA, mówię wam to: Teraz jest wasz czas.
JA, JAHWEH, powstałem!
Nie będziecie w stanie się ukryć! Pokryjecie swoje twarze i uciekniecie, tak jak Adele - na żywo! Piosenkarka pojawiła się w Nowej Zelandii, próbując powiedzieć: „Jestem jednym z dobrych, nie jestem jednym z tych złych!” Podczas, gdy wydawała się być wysoka na 8 stóp przed publicznością. I to było w gazecie, a jednak wydarli to [z gazety] następnego dnia!
Mówię wam, że to jest prawdziwe. I JA ostrzegam was, że to jest prawdziwe.
To jest wojna, która jest posłana od szatana. I przyszli, i oni już tu są (Enoch i Rodzaju 6, itd.); są pod ziemią; są pod wodą; są ponad ziemią; są na świecie przebrani za gatunek ludzki, ale nie ma w nich ludzkości. Ponad połowa, ponad połowa tego świata w tym czasie – nawet, jeśli myślicie, że to wasz własny członek rodziny… przybyli w przebraniu, mają "zmienioną postać/kształt" zmienioną na taką do zaakceptowania przez was.
Tak, więc mówię wam teraz, tym, którzy uwierzą, że słyszą Słowo ode MNIE: Dlaczego – jak myślicie – ta Misja jest teraz atakowana? Dlaczego – jak myślicie – imiona Eliszewy i Ezry są wymawiane jak słowo przekleństwa?
Dlaczego – jak myślicie – po 23 latach spędzonych w Internecie, gdzie wykorzystywałem tę kobietę, jako przywódcę, teraz wszystko to równoważę, i JA przyprowadziłem mężczyznę, modlitewną ochronę, głowę, przywódcę? Dlaczego – jak myślicie – JA pobrałem ich i połączyłem ich – tych dwoje stało się jednością? To dlatego, że teraz jest czas!
Będziecie odpierać ataki, jak nigdy wcześniej!
Będziecie się modlić, ci z was, których imiona [są] zapisane w Księdze Życia BARANKA – nawet, jeśli nie wiecie, kto to jest prorok!
Będziecie się modlić za prezydenta Donalda J. Trumpa.
Będziecie się modlić, aby Ameryka nie została zaatakowana tego dnia.
Będziecie się modlić za Święte Misje. Będziecie się modlić za tę Prorok, która teraz przemawia i jej męża oraz tych, którzy tak ciężko pracują u ich boku w ponad 45 różnych językach! Tak, mówię, teraz jest 50. Ponad 50 języków! Gdyż nawet, jak przemawiam, jeszcze jeden podzielił się Słowem!
„Podziemne kościoły” - tak dalej postępować, a już nie te "na powierzchni".
I organizujcie swoje sanktuaria w środku waszych własnych domów, z waszymi własnymi rodzinami! Strzeżcie się bez względu na to, jakimi denominacjami się nazywają! Strzeżcie się! Strzeżcie się! Strzeżcie się! Strzeżcie się niedzielnych kościołów!
Strzeżcie się! Strzeżcie się! Strzeżcie się, gdyż DUCH ŚWIĘTY teraz przemawia! DUCH ŚWIĘTY teraz przemawia i ostrzega nawet do samego rdzenia waszej duszy.
Wiecie, że ta Prorok nie jest zwyczajną kobietą. Rozpoznajecie Głos JA, JAHWEH. To jest to ostrzeżenie, które nadchodziło.
To, dlatego głos został jej odebrany, aby to ostrzeżenie nie mogło być wypowiedziane. Ale JA, JAHWEH, jestem STWÓRCĄ tego głosu!
I JA, JAHWEH, jestem STWÓRCĄ Namaszczenia.
A JA, JAHWEH, jestem STWÓRCĄ tego ciała i krwi, które teraz przemawia.
Ona i jej mąż ostrzegali. Misja amightywind.com ostrzegała – przez 23 lata ostrzegali. Wróćcie, powróćcie do ich strony internetowej. Wróćcie i zobaczcie "Dowody Prawdziwości Proroctw!" A to teraz jest dopiero tylko rozpoczęcie.
JA mówię wam to, o Ameryko, wy, których imiona są zapisane w Księdze Życia BARANKA, wy jesteście jedynymi, którzy w tym czasie nawet posłuchają MNIE: Upadnijcie na kolana! Nawróćcie się z grzechu! Proście o przebaczenie za to, co ten naród uczynił, za to, co zrobiliście by obrazić waszego ŚWIĘTEGO BOGA STWORZENIA!
Powstańcie! Powstańcie! Powstańcie i brońcie się!
Brońcie swojego prezydenta, a ja będę bronił Ameryki. Powstańcie w tym dniu! JA będę bronić Ameryki!
Wasze małżeństwo i urodziny są tak Święte! - szatan nienawidzi tego ile dusz przychodzi do JAHUSZUA, za słowa, które wypowiedziałaś. Gdyż Ezro, Święta, które, które, które pokazałeś, gdyż Tora, którą dajesz, nauczałeś jak wy [Eliszewa i Ezra], jak Efraim i Juda łączą się razem.
Nie będę miał więcej ataków takich, jakie zrobiłeś ty, potępieńcu, szumowino – najgorszy poziom piekła, gdzie są upadli aniołowie, tak jak jest w Księdze Henocha. Wezmę łańcuchy i owinę cię z jeszcze większym napięciem, nie na jeden, nie na dwa, ale na pięć różnych sposobów! Będę miał nowe tortury dla upadłych aniołów, podczas, gdy będą wołać o litość.
Nie ma dla nich litości!
Nie będzie żadnej litości dla żadnego wroga amightywind.com!
Ostrzegam was, że gdy zobaczycie film w wyszukiwarce, a nawet zobaczycie słowo wypowiedziane przeciwko tym dwóm, którzy teraz mówią, i amightywind.com (amightywind-proroctwa.com), zobaczycie jakiekolwiek ostrzeżenie i pójdziecie na tę stronę internetową - ostrzegam was teraz, – jeśli wysłuchacie nawet jedno słowo, które ktoś chce powiedzieć by "ostrzec jak złymi oni są”, ostrzegam was – spotka was ten sam los, jeśli nawet tylko posłuchacie tego filmu!
Jeśli zrobiliście to przypadkowo, to teraz jest czas, że JA wybaczę, JA będę miłosierny.
Ale mówię wam to, jeśli zrobiliście to celowo i wzięliście słowo i rozprzestrzenialiście go - strzeżcie się! JA, JAHWEH, teraz ogłaszam was MOIMI wrogami! JA, JAHWEH, ogłaszam, że jesteście MOIMI wrogami!
Kiedy uczyniliście to w ignorancji i chcecie walczyć po ich stronie [Amightywind], i walczycie po stronie JAHUSZUA i całej JEGO Oblubienicy, obiecuję wam to: JA, JAHWEH, przebaczyłem wam! Obmywam was Krwią JAHUSZUA. Otrzymujecie przebaczenie, ale przyjmujcie rozkazy i przejmujcie inicjatywę od tych, których nazywam Eliszewą i Ezrą. Zamierzam poinstruować ich, co mają robić.
Nie słuchajcie Marka Taylora. Nie słuchajcie! Bo wyprzedał się. Nie słuchajcie! Bo nie powie wam, abyście żyli świętym życiem. Nie powie wam tego dnia, że jedynym sposobem, w jaki Ameryka może zostać oszczędzona to, jeśli pokornie upadną na kolana – ci, którzy należą do JAHUSZUA! On tylko mówi: módlcie się, módlcie się za Amerykę, ale nie obchodzi go, do którego boga oni się modlą. Nie ostrzega ich, aby nawracali się. On nie mówi im, aby byli pokorni. On im nie mówi, nie mówi im.
A oto jak będziecie wiedzieć, że Prorok jest prawdziwy:
· Będą mówić tylko o Świętości.
· Ostrzegą, gdzie są wilki.
· Będą chronić owce i jagnięta. JA zmuszam Proroka do czynienia tego.
Mówię MOJE Słowa przez to Święte Naczynie z gliny teraz. W tej chwili JA, JAHWEH, wymawiam Słowa dla tych, którzy wysłali przekleństwa przeciwko Misji i tym, którzy należą do Misji: Myślicie, że uciekliście od tego [wyroku], że uszło wam to na sucho! Paul hellem – ty, którego samo nazwisko ma w sobie słowo "piekło" (komentarz: angielskie słowo ‘hell’ oznacza ‘piekło’)
Och, ale zabawiałem się tobą! Ty, który kiedyś nazywałeś siebie mężem Eliszewy – ty kłamałeś, kłamałeś, kłamałeś! Kłamałeś pod każdym względem tylko po to, aby móc stanąć po stronie antychrysta i walczyć z tą, którą wzbudziłem, aby była jedną z MOICH Świętych, by mówiła prawdę! Ty jesteś kłamcą i jesteś prosto, żywcem wysłany z piekła! Ale nie tylko to! Ty sprzedałeś swoją duszę nie tylko szatanowi, ale sprzedałeś swoją duszę tym, których nazywam "kosmitami".
Tak, "kosmici" są prawdziwi.
Tak, każdy rodzaj różnych gatunków, które nazywacie kosmitami/obcymi, jest upadłym aniołem. I nie ma "dobrych". Teraz są wymieszani. Są teraz dziwnym ciałem. Przybywają do kobiet podczas snu ci, którzy nie należą do mnie i krzyżują się z nimi. I jest ponad 120 różnych gatunków. Jest do tej pory ponad 120. Nie podam nawet liczby, gdyż nawet nie uwierzylibyście, bo powiadam wam, że nie tylko pies i kobieta, nie tylko naukowcy znaleźli sposoby, aby zmienić tożsamość płciową. Nie tylko szatan pokazał im sposoby na wypaczenie wszystkiego, co stworzyłem. Wszystkiego, nawet wody!
Nawet tlen – nie wolno ci go otrzymać! I zanieczyszczają go, a ty myślisz, że oddychasz tlenem, a jednak jest to każdy rodzaj substancji chemicznej, która może zabić. Oni chcą ziemi dla siebie. Upadłe anioły chcą dla siebie ziemi, lucyfer chce ziemi dla siebie.
Pod morzem jest jeszcze jedna, cała rasa. Pod ziemią - i nie mówię tylko o piekle! Ukryli się w chmurach - nie są to prawdziwe chmury. Ostrzegałaś i ostrzegałaś przed "smugami chemicznymi". To jest och, o wiele gorsze niż jakakolwiek smuga chemiczna.
Patrzycie na słońce, i ilu z was mówi: "Ojej, słońce się zmieniło, gdzie jest żółć, dlaczego jest ono takie białe?” Księżyc się zmienił i zmieniło się słońce, i gwiazdy się zmieniły i nie mówią wam!
NASA nie mówi wam prawdy! NASA, wy nie mówicie im prawdy! Wtedy śmiejecie się i kpicie, mówiąc, co macie na myśli, gdy NASA w końcu przyznaje: "Dlaczego? Oczywiście, że są kosmici!"
Czy nie zostaliście już ostrzeżeni przez wasze filmy, poprzez wasze książki?
Hawkins płonie teraz w najgłębszej otchłani piekła! Hawkins jest teraz związany pomiędzy upadłymi aniołami!
Widzicie, to nie tylko są czasy końca.
To koniec czasów końca!
Właśnie, dlatego ta Misja nosi nazwę Misji Ostatniej Szansy!
Kiedy przychodzicie do amightywind.com (amightywind-proroctwa.com), i lepiej przyjdźcie tego samego dnia po tym, jak usłyszycie – Idźcie i przeczytajcie, co tam jest! Idźcie i pokażcie MI i udowodnijcie MI, że jest coś złego, co oddala was od JA, JAHWEH, albo JA, JAHUSZUA, lub słodkiego DUCHA ŚWIĘTEGO! Chodźcie, wyzywam was! Wyzywam was, abyście wykazali i oskarżyli tych, których nazwałem ‘Świętymi’. Ta Misja, którą zarządziłem jest Święta. Bo jak może być czymkolwiek innym? Została zrodzona z Nieba. Została zrodzona ze zwykłej kobiety 23 lata temu w Internecie. I została zrodzona zanim niektórzy z was usłyszeli nawet słowo’ Internet’. Oto jak dawno temu została zrodzona.
Nie wiecie, czym są „Języki” – To zrozumiałe. To pójdźcie i oglądnijcie film na YouTube, który wam powie, że języki są prawdziwe. Są to Święte Języki, które pochodzą z Nieba, Język, który jest zarówno ludzi jak i aniołów (1 Koryntians 13,1), Świętych Aniołów.
Słyszycie słowo ‘Prorok'. Nie wiecie, kim jest Prorok? Zatem zajrzyjcie do Biblii. Weźcie Biblię, póki jeszcze możecie, zanim prawda zostanie wam odebrana! Wyuczcie się na pamięć po tym, jak nawróciliście się, po tym, jak naprawdę oddaliście swoje życie dla JAHUSZUA, którego niektórzy nazywają Jezusem Chrystusem, ale JA daję wam JEGO Imię hebrajskie. Rozkazuję wam, abyście zaczęli się uczyć zapamiętywać to hebrajskie Imię.
Bo kobieta, która urodziła, była dziewicą. Ale prawdziwą KRÓLOWĄ NIEBA jest SZIKAINJAH CHWAŁY, która ochraniała dzieci Izraela przez 40 lat, jak chodzili w kółko. SZIKAINJAH CHWAŁY to ta, na której obraz kobieta – w tym Ewa została stworzona. W tej chwili Eliszewa walczy nawet, by mówić, podczas gdy mówię przez nią, ale JA, JAHWEH, obiecuję wam….
Padnijcie na kolana i żałujcie za to, co zrobiliście, kiedy przypadkowo wypowiedzieliście się przeciw tym dwóm Świętym, przeciw tej Misji! Przyjrzyjcie się swojej rodzinie, tym, którzy wam mówią: „Nie wierzcie w prawdy tej Misji, nie wierzcie, kiedy nauczają o Świętości! Nie wierzcie, kiedy nauczają Świętego Szabatu!” A to nie jest niedziela! (Rodzaju 2, 2-3; Marka 2, 28, Łukasza 4, 16)
Kiedy zostaniecie zmuszeni pewnego dnia – a prawo będzie zawieszone, (Apokalipsy 13:16, Ps 94: 20-21) – że nie będziecie mogli już chodzić do żadnego kościoła, jak tylko w niedzielę – strzeżcie się, gdy wejdziecie, ponieważ wasz czas, kiedykolwiek wejdziecie, został wyczerpany. Ponieważ będzie to "komunia" jak żadna inna dla tych, którzy przyjmują Znamię Bestii. Weźcie Biblię i przeczytajcie Apokalipsę i zobaczcie (Apokalipsy 13:7-10; 15-18; 14:8-13; 16:2; 20:4), i spójrzcie na znak ostrzegawczy, który JAHUSZUA dał (o ohydzie spustoszenia, Łukasza 21: 7, 16-23; Mateusza 24, 15 i Marka 13,14; Apokalipsy 1:1, 12:18).
Ta nowa komunia, która się dokonuje w tych satanistycznych kościołach, którzy nawet nazywają się „masonami” (wolnomularze) – tak masoni o wiele wyższego stopnia niż 33. (Psalmy 2:1-2; 83:4-5; Apokalipsy 2: 9)… Pedofilia jest niczym [w porównaniu z kanibalizmem] (Mateusza 18:6-7; Łukasza 23:29, 31). Piją krew męczenników, którzy są po prostu Świętymi, jedzą ciało. (Apokalipsy 17:15-16; Psalmy 14:4, 27:1-3; Micheasza 3:3)
I strzeżcie się, gdy ktoś zmusza was do pójścia do obozu, i mówi: "Damy wam darmowe mieszkanie". Pamiętajcie Japonię! Pamiętajcie, co stało się tutaj w Ameryce! [dla amerykańskich obywateli japońskiego pochodzenia] Pamiętajcie, jak obiecali im schronienie. To wszystko jest pułapką, MOJE dzieci. To wszystko jest pułapką.
Och, schrońcie się MOJE dzieci na chwilę, aż MÓJ Gniew przeminie.
Dla tych, których imiona zapisane są w Księdze Życia BARANKA: JA znajdę sposób, aby was chronić - jeśli naprawdę upadniecie na kolana i nawrócicie się z grzesznej drogi i staniecie się Dozorcami Przykazań tego dnia. JA pamiętam tę kobietę na pustyni. (Apokalipsy 12)
Czytajcie Apokalipsę (Objawienie Apostoła Jana)! Sprawdźcie to w waszej wyszukiwarce! Jesteście teraz tak blisko tego – nawet nie możecie uwierzyć!
Jak myślicie, dlaczego szatan wypowiedział wojnę, na tej ziemi, jak nigdy dotąd i próbował uciszyć, nawet zamknąć do więzienia Świętych Kaznodziejów, którym kazałem przemawiać, Proroków, którym kazałem ostrzegać!
Doceniajcie Internet! Chrońcie ten Internet! Wypowiadajcie się!
Posłuchajcie alternatywnych wiadomości, nie mediów informacyjnych, które można oglądać w TV, nie tych kontrolowanych przez rząd i kosmitów, i samego szatana!
Chcecie znać prawdę? - Przeczytajcie 10 Przykazań, gdyż Tora to zbyt wiele dla niemowląt.
Dla tych z was, którzy nie jesteście niemowlętami, nie jesteście niemowlętami. Jesteście [bardziej dojrzali duchowo], duchowo wzrastacie każdego dnia coraz więcej – wy jesteście nie tylko pod Przymierzem JAHUSZUA (Mateusza 26:27-29), ale jesteście pod przymierzem Abrahama (Rodzaju 12:2;17), więc macie tam podwójną ochronę (1 Piotra 1:2-5; Rodzaju 15:1; Hebrajczyków 11:17-19). I czytajcie i zapamiętajcie Psalm 91. Trzymajcie się go mocno, i Psalm 23 i Psalm 32. Jest Psalm, Psalm - spokój w trakcie burzy jest w Psalmach. Mądrość, wielka mądrość jest w Księdze Przysłów.
Nie ma dwóch ksiąg – nigdy nie miało być dwóch ksiąg, Starego Testamentu i Nowego Testamentu – dla JA, JAHUSZUA, którego niektórzy z was nazywają Jezusem.
Lecz mówię wam, abyście poznali MOJE prawdziwe hebrajskie Imię „JAHUSZUA”, imię MOJEGO OJCA jest w MOIM Imieniu (Jana 17:11; Izajasz 45:23-24; Filipian 2:9).
O Izraelu, posłuchaj MNIE! Imię MOJEGO OJCA jest w MOIM Imieniu a to jest JAHWEH! Nie bójcie się JEGO imienia (Joela 2:32; Psalm 9:10; 91:14-16; Przysłów 18:10) I nie mogę zrobić niczego poza tym, co MÓJ OJCIEC powiedział, aby robić. (Jana 5:19).
Przeczytajcie swoje własne Psalmy!
Przyprowadziłem tego Proroka z Izraela, MOJEGO Proroka Ezrę, MOJEGO Kaleba, urodzonego i wychowanego tam. Och, tak wielu z was nie rozumie! Używam Izraela do ochrony Świętych Rzeczy, które musicie znać, takie jak Tora, i Święta, które kazałem wam zachowywać. (Rzymian 9:4-5, Psalm 12:7, Izajasz 66:22-23, Kapłańska 23)
Ale ile kościołów naucza was świętych Świąt, które nakazałem, które zawsze będą trwać? (Zachariasza 14:16-17; 1 Koryntians 5:8)
O Izraelu, pewnego dnia będziecie płakać i będziecie lamentować: ‘Błogosławiony, który przychodzi w Imieniu JAHUSZUA!’ Powiedziałem: JAHUSZUA! Błogosławiony, który przychodzi w Imieniu JAHUSZUA!
Znacie Imię OJCA, ale boicie się wymawiać MOJE Imię. (Psalm 118:26; Zachariasz12:10-14; Mateusz 23:39) Teraz wymawiajcie Imię TEGO, który jest MESJASZEM, jedynym, który jest Zadośćuczynieniem Krwi za wasze grzechy! I miejcie wiarę we MNIE, nawet, gdy rozbrzmiewają syreny wojenne. (Izajasz 53)
I módlcie się, módlcie się, módlcie się za bezpieczeństwo dla Ameryki w ten dzień – nie tylko dzisiaj, ale codziennie, dopóki już jej nie będę ochraniać! I nadchodzi czas, o którym was ostrzegłem – na 5 różnych sposobów, zostanie zaatakowana!
I ci, którzy nazywają siebie Illuminati i ci z was, którzy zaprzedali swoją duszę dla sławy i fortuny - i nie muszę wymieniać żadnych nazwisk. Teraz macie prawdziwego prezydenta, który znowu chce wielkiej Ameryki. Ale on zapomina – nie chodzi o gospodarkę, chodzi o Świętość; chodzi o pokorę. Nawet ci, którzy teraz go otaczają, a ja teraz mówię o Kenneth Copeland, najbogatszy pastor świata – uważajcie na niego! Uciekajcie od niego!
I JA pociągnę do odpowiedzialności wszystkich, którzy dali mu aż tyle, jak centa, najmniejszą kwotę waszej waluty! I to samo tyczy tych, którzy poszli za „John Hagee”, „Joel Osteen” – pociągnę was do odpowiedzialności. Będę was pociągał do odpowiedzialności, jeśli nie nawrócicie się, upadając na kolana i nie spokorniejecie – i uciekajcie od tych ludzi!
A kościoły w Teksasie, zwane teraz "Baptystami", ośmielają nazywać się drzwiami mądrości, odważają się bezcześcić Imię ZOFII.
[Zofia – imię żeńskie pochodzenia greckiego. Pochodzi od słowa ????? (sophia) oznaczającego „mądrość. Imię DUCHA ŚWIĘTEGO jest również “MĄDROŚĆ/lub z greckiego ZOFIA”, czytaj księgi Mądrości, Przysłów, Ewangelie]
Wy, zrobiliście to, czego nikt wcześniej nie zrobił. Tym razem imię baptystów oznaczało "Raz zbawiony, zbawiony na zawsze" [Komentarz: fałszywa doktryna]. Ale to tylko, dlatego, że wiedzieli, że byli zmuszeni przestrzegać 10 przykazań. Albowiem to są Prawa, MOJE Prawa! W przeciwnym razie by was ostrzegali, że jest piekło. Teraz Teksasie, drwisz? Oj, Teksasie oj, Teksasie i wy, którzy podążacie jej śladem!
Wy, którzy macie zbory liczące po 64 000 [członków], ośmielacie się nazywać - a teraz mówię o Teksasie – jak wiele zbudujecie [zborów stojących za prawdą], żeby zgromadziły 64 000 ludzi? I drwicie ze MNIE, kiedy wejdą w drzwi – należycie do tego, którego zwykłem nazywać lucyfer - i macie cyrk [w Boże Narodzenie] (chociaż Boże Narodzenie nie jest dniem narodzenia MOJEGO SYNA JAHUSZUA), odważacie się sprowadzać cyrk? Myślicie, że krzyż to cyrk? Myślicie, że kolce, które zostały przybite do rąk MEGO SYNA JAHUSZUA, były cyrkiem (Łukasza 23:33)? Albo korona cierniowa, która została wymuszona na JEGO Głowę (Jana 19: 2) i jak JEGO szaty zostały zerwane z NIEGO i pogrzebane (Jana 19, 23-24)! I został pobity (Łukasz 22: 63-65, Jana 19: 1)! Z biczem wykonanym z każdego rodzaju narzędzi tortur, by wyrwać mięso prosto z jego ciała! Myślicie, że to cyrk? Jako że gwoździe były wbijane w JEGO stopy! I ON został opluty!
To był BÓG Wszechmogący w ciele!
To był MÓJ SYN! SYN JAHWEH, który zaoferował SIEBIE, aby was pokryć! Jak Adam i Ewa zgrzeszyli i zjedli zakazany owoc! Kiedy nazwałam ich nie „synem i córką”, ale byli najlepszymi, najlepszymi przyjaciółmi. Oni byli tymi, z którymi chodziłem wieczorem (Rodzaju 3: 8). Oni są tymi, z którymi stale miałem wspólnotę. I nazywacie to cyrkiem w ten dzień (że chociaż nie był to dzień, w którym narodził się MÓJ SYN) Bożego Narodzenia? A jednak mieliście cyrk! I śmiejecie się, i wy drwiliście, podczas, gdy wszystko, co JAHUSZUA uczynił było dla zbawienia waszych dusz, gdy ON wylał SWOJĄ KREW na Kalwarii. Nie mogliście zabić GO. Ale ON mógł powiedzieć "Wykonało się", kiedy powiedziałem, że to już koniec. ON wylał SWOJĄ WŁASNĄ KREW, abyście nie musieli wylewać swojej za wasze grzechy, aby ON mógł powiedzieć jeden raz - jeden raz, gdyż nigdy więcej nie będzie ON ukrzyżowany! Ale jeden raz ON powiedział: "OJCZE przebacz im, ponieważ oni nie wiedzą, co robią."(Łukasza 23: 34). Gdyż ON wiedział, że ukrzyżowali BOGA WSZECHMOGĄCEGO w ciele!
To jest wojna! To jest wojna! To jest wojna!
Święci powstaną przeciw bezbożnym!
Wy, którzy milczeliście, ponieważ nie chcieliście się zaangażować i myślicie, że wystarczy tylko śpiewać wasze małe chrześcijańskie piosenki, a nawet czytać Biblię, i nie musicie wyznawać własnymi ustami - że należycie do JAHUSZUA - że także, że wierzycie w mesjańską, hebrajską Misję, że zgadzacie się z amightywind.com, zgadzacie się z przywódcami.
Nie chcecie się angażować. Więc uciszacie swoje usta. Nie chcecie mówić przeciwko komuś, kto [twierdzi, że] wierzy w 10 przykazań, kto przestrzega 10 przykazań. Więc milczycie.
Tak, więc mówię wam to, a JA jestem JAHWEH: Kiedy będziecie krzyczeć o litość, czy wiecie, co usłyszycie? – ciszę! I nie będzie tam litości!
Teraz jest dzień nawracania się [w pokorze z grzechu]. Teraz jest dzień zbawienia. Jutro może być za późno!
A Rosja, mówię do was: Wołacie w imię Jezusa Chrystusa; twierdzicie, że jesteście tak święci.
O, Ameryko i JA mówię o tym, który teraz nazywa się Prezydentem Ameryki: To jestem JA, JAHWEH, który cię tam umieścił. To JA, JAHWEH, który prorokowałem przez tego Proroka – teraz [ponownie mówię] – że będziesz tam. To jestem JA, JAHWEH.
Ale nie powiedziałem wam, i nie obiecałem wam, że ten człowiek zostanie zbawiony. Wyciąganie Biblii matki i dokumentów chrzczących nie wystarczy, ani też otaczanie się obłudnikami, którzy mówią, że są chrześcijanami, ale nimi nie są!
[Jednak] Ben Carson, wzywam was, próbowaliście ostrzec ich! Ale jesteś zbyt potulny i łagodny. Jesteś człowiekiem pokoju i nigdy nie poradziłbyś sobie z byciem prezydentem.
I wzywam Sędziego Roy Moore'a. Tak bardzo was kocham! Ale jesteście potulni i jesteście łagodni. Wskazujesz na 10 przykazań. Bronisz 10 przykazań.
Ben Carson, bronisz świętego szabatu, prawdziwego dnia, który jest od zachodu słońca w piątek do zachodu słońca w sobotę. Ale sędzio Roy Moore, wysłałem ci Proroka, aby cię ostrzec - o tej Misji i o tym, że masz swoje imię nawet w Książce Tajemnice [DUCHA ŚWIĘTEGO] RUACH ha KODESZ, o której pisał ten Prorok, o Proroctwach zawartych [tam] - Wysłałem ci małą dziewczynkę, młodą kobietę. A ty i twoja żona zostaliście ostrzeżeni przez telefon! Weź tę książkę i przeczytaj. Każdy, kto go zna, niechaj mu powie, żeby ją przeczytał. Bo jego imię jest tam zapisane.
Nie, nie idźcie do niedzielnych kościołów! Zawróćcie się, zwróćcie się do prawdy, gdyż JAHUSZUA głosił w Szabat. To jest, znowu powiem wam raz jeszcze, nie w niedzielę, która nie jest Szabatem!
Czcijcie dzień Szabatu i zachowajcie go Świętym! Jest taki ważny, że umieściłem go w 10 przykazaniach, 10 Prawach! Uczyniłem go tak prostym, aby małe dziecko zrozumiało. I dałem wam tylko 10, zamiast nakazywać wam przestrzeganie 613. I teraz rozmawiam z malutkimi niemowlętami: Nie mówię do duchowo dojrzałych. Już wiecie, jak ważna jest Tora, aby ją studiować. Słuchajcie jej! O prawach, które obowiązują na ‘dzisiaj’, i mam na myśli dziś, – oczywiście nie wszystkie dziś obowiązują. W Torze istnieją różne poziomy.
Ty, paulu hellem, nie jesteś nawet człowiekiem. Jesteś wilkołakiem. Nie sądzicie, że wilkołaki są prawdziwe? Jak myślicie, skąd pochodzą te bajki? Pomyślcie o powieściach, które opowiadaliście swoim dzieciom, wręcz ostrzegając o wielkim złym wilku w kapturze!
Kanibalizm zawsze był! Wampiryzm zawsze był!
A wy, którzy nazywacie siebie chrześcijanami i lubicie filmy o zombie i filmy o wampirach, ale mówicie, że należycie do JA, JAHWEH, lub nawet, jeśli nazywacie GO imieniem ‘Jezus Chrystus’ … Czy nie wiecie, że antychryst użyje imienia Jezus Chrystus? Ale on boi się imienia JAHUSZUA!
Lepiej nauczcie się teraz! Powróćcie do czytania każdego z tych Proroctw!
Zamieść te filmy z powrotem, Ezra! To nie jest tak, jak chciałbyś, aby było. Ale będą wiedzieć, gdzie iść. Jeśli jest jakieś Proroctwo, które nie ma filmu, JA zamierzam wzbudzić film. I Eliszewo, ty musisz, musisz to zamieścić, Słowa, jak słyszysz, jak mówię. Bo widzisz, że jesteś odmienna od innych Proroków. To dlatego wiesz, kiedy krzyczeć. To dlatego wiesz, kiedy mówić cicho w miłości i łagodności. Ty Słyszysz MÓJ Głos, a nie tylko zapisujesz słowa.
I ostrzegam teraz Benny'ego Hinna – kiedyś nosiłeś płaszcz uzdrawiania, ale oddałeś swoją duszę szatanowi. Masz "tułacza".
Uważajcie na tułaczy. Przyjdą do was i będą wyglądać jak ludzie. Są "zmiennokształtnymi". Mają nowe imię. Są "kosmitami".
Mają nowe imię. Są demonicznymi upadłymi aniołami.
Mają nowe imię. Oni trują was (Apokalipsa 11:18), ludzie świata.
Ci z rządu – Nawet żaden, nawet żaden kraj nie protestował, najwyższe z rządów nie powiedziały: Zaprzestańcie tego, co robicie! Powstrzymajcie to, co robicie, zanieczyszczając niebo, zatruwając powietrze na niebie, lit na niebie, najgorsze trucizny, rtęć!
A 5G nie wystarczało na szybkość Internetu. Musieliście ją podwyższać i podwyższać i podwyższać i podwyższać!
A promieniowanie - zastanawiacie się, dlaczego jesteście tacy chorzy? Dobrze, weźcie głęboki oddech, a dowiecie się, dlaczego! Zabijają was delikatnie dając wam to, czego chcecie.
Internet, ale JA używam Internetu, aby wypowiedzieć MOJE Słowa. I chronię MOJE dzieci, które używają Internetu, by wziąć MOJE Słowa i ostrzegać owce i jagnięta, ostrzegać ludzi, aby nawracali się z grzechu!
Chronię ich w sposób, którego szatan nie może powstrzymać!
A wy, którzy kupujecie smartfony – który z nich jest najlepszy, każdego roku? Który mam wymienić? Teraz nie obchodzi was już, czy jest tam odcisk palca. Kiedyś walczyliście ze swoimi odciskami palców na policyjnej bibule, bo byliście niewinnymi! Dlaczego potrzebowaliby waszego odcisku palca?
Po co oni potrzebują skan (scyntygrafię) twarzy?
Dlaczego oni potrzebują zeskanowanej tęczówki, waszych oczu, waszych własnych oczu, zapisu o waszych oczach, analizy głosu?
Jesteście zbyt leniwymi z waszymi nowymi telefonami komórkowymi, aby wcisnąć przycisk!
A gdzie są ci, którzy protestują?
Powiem wam, gdzie oni są. Są tchórzami. Dołączyli do tych, którzy są najgorszymi z najgorszych na tej ziemi, do samych "kosmitów", o których mówiłem, tych, których nazywam upadłymi aniołami. Sprawiają, że myślicie, że czegoś wam brakuje, ale jedyne, czego brakuje wam, to piekło! Bo chcą zapisów o was….chcą waszych twarzy, DNA. A wasze DNA jest tak cenne, ale naprawdę nie może być duplikowane. Jest syntetyczne, ale chcą waszego, prawdziwego. (Psalm 139:14)
Ci, którzy nadal jesteście ludźmi, pamiętajcie o dniach Noego. Znów będzie i było to prorokowane [przez JAHUSZUA] poprzez tą, która teraz mówi. "Tak jak za dni Noego tak ponownie będzie " (Mateusza 24:37-39).
Nawet w przypadku kobiet spółkujących z upadłymi aniołami, upadłymi demonami! I mówię demonami, bo to są te, które podążały za lucyferem – prosto do ziemi – za szatanem (Izajasz 14:12; Łukasz 10:17-18; Apokalipsa 12:9).
Och i wy, którzy śmiejecie się z Biblii: "Jest przestarzała, jest za stara." Śmiejecie się ze starych książek Izraela jak księga Enocha. Kpicie teraz, płacicie później. Kpicie z Nieba, wyśmiewacie się z piekła! Kpicie z płci, z jaką was stworzyłem, czy to mężczyźni, czy kobiety. Wy naciągacze tożsamości płciowej! Nie chcecie płci dziecka, które się urodziło, więc dajecie im hormony, gdzie ich własne dziecko nawet nie wie! Miały się narodzić mężczyzną lub kobietą. Zamiast tego – zmieniacie je, zanim poznają prawdę. I one nie rozumieją.
JA nie zmieniłem się – JESTEM STWÓRCĄ!
Kobieta jest kobietą, a mężczyzna jest mężczyzną!
Wy, którzy się ubieracie i kpicie, i udajecie, że jesteście kobietą lub udajecie, że jesteście mężczyzną, i przekształcacie wasze dzieci w to, co nazywam obrzydliwością! A jeśli chcecie wiedzieć, co to jest obrzydliwość, popatrzcie w waszej wyszukiwarce internetowej - poszukiwania, które pewnego dnia wymażą ‘Świętość’, i wszystko, co zobaczycie jest tym, co szatan chce, abyście zobaczyli.
Więc patrzcie póki możecie. Skopiujcie Proroctwa, które dałem. Skopiujcie Proroctwa, które dałem temu Prorokowi! Skopiujcie je i ukryjcie! Przeczytajcie je i studiujcie je, bo żadne słowo nie jest błędne!
A wy, którzy myślicie, że mówię przez Eliszewę w pofragmentowanych zdaniach, i nie umieszczam przecinków ani nie przeliteruję poprawnie słów – kim wy jesteście, by kwestionować JA, JAHWEH? Mówię przez nią, więc mogę mówić przez dzieci, więc mogę mówić do tych, którzy nie mówią po angielsku w sposób, w jaki to ty robisz, …tak płynnie … – wy wykształceni faryzeusze! Mam już dość! Ale ostrzegam was!
Módlcie się, módlcie się, módlcie się wy, w KTÓREGO Imię wierzycie, żebyście naprawdę należeli do MNIE, żeby wasze imię znalazło się w Księdze Życia BARANKA!
Bo jest też Księga Potępienia. I w Księdze Potępienia jest więcej nazwisk niż kiedykolwiek, kiedykolwiek, kiedykolwiek moglibyście uwierzyć! (Mateusza 7:13)!
A Księga Wymazanych jest najgorsza ze wszystkich (2 Piotra 2:21; Hebrajczyków 10:26-27) bo jest gorsza od Księgi Potępienia - tych, którzy zostali stworzeni tylko po to, by zostać potępionymi (Rzymian 9:22). Bo decyzję podjęli w Niebie, w bitwie pomiędzy lucyferem i JA, JAHWEH i wszystkimi Świętymi w Niebie. (Proroctwo 71)
Pamiętajcie, gdzie jest napisane w Biblii, ”Wypracowujecie swoje zbawienie z lękiem i drżeniem (Philipians 2:12)”. Wasza dusza już wie, jeśli drżycie i zastanawiacie się, czy jesteście pojednani ze MNĄ? (Psalm 32:3-7)
A ty, który jesteś w Księdze Wymazanych – zacząłeś dobrze - paul hellem - Kiedyś dałem ci szansę, kiedyś dałem ci szansę. Mogłeś nawrócić się. Powiedziała ci ta kobieta mówiąc: "Nawróć się!" – kiedy odwróciłeś się od JAHUSZUA. Nawracaj się! Nawracaj się! Nawracaj się! Mimo, że już wiedziałem, że nie ma dla ciebie szans. Teraz robisz swoje rytuały. Teraz pijesz krew i zjadasz kanibala [jeden zjada drugiego], jak kanibal [zjadasz ludzkie ciało]! Wysyłasz swoje przekleństwa! Nie możesz znieść tego faktu, że Eliszewa, która przez tyle lat walczyła ze swoim zdrowiem … ale to było z powodu 14 lat ciebie, paul hellem! Z jej zdrowiem nie było nic złego, dopóki ty nie wszedłeś w jej życie, i nie przyniosłeś ze sobą swoich przekleństw! Ty, który masz druida za matkę, która czci drzewa (Jeremiasza 10: 1-8, Daniel 10: 4-18)! A teraz jesteś bestią z pola (Dzieje Apost. 20: 29-30, 2 Piotra 2:12, Jude 1:20). Jesteś "zmiennokształtnym"! Udajesz, że jesteś człowiekiem! Jesteś upadłym aniołem, który chce spółkować z człowiekiem.
Ona jest o całkowicie ludzkim DNA.
Ty jesteś upadłym aniołem.
O wiele więcej chcę powiedzieć, ale nie będę dzisiaj.
I przepraszam Eliszewa, musiałem ujawnić to, co chciałaś schować i ukryć.
Muszę jednak ostrzec kobiety, które poślubiły takich mężczyzn: uciekajcie, uciekajcie, uciekajcie, póki możecie, kiedy wam powiedzą by zwrócić się przeciwko JAHUSZUA i Świętości tej Misji! Uciekajcie, uciekajcie, póki możecie! W MOICH OCZACH, nigdy nie byłyście zamężne.
Podobnie jak ty, Eliszewo, nigdy nie byłaś zamężną, dopóki nie poślubiłaś Ezdrasza w Rosz ha Szana [2016] - tego samego dnia, kiedy to prorokował, prorokował naprzód!
Prorok przepowiada z wyprzedzeniem, z wieloletnim wyprzedzeniem. Nie czytają po prostu wiadomości. Nie tworzą snów i wizji. Oni wiedzą o rzeczach wcześniej, ponieważ nazywają się Wznoszącymi, Ezro, i pochodzą z Nieba – a teraz ona nawet nie rozumie ani jednego słowa. Ona nie zapamiętała ani jednego słowa po tym, jak przemówiła – ale ty przybyłeś z Nieba jako Wznoszący się, a twoje skrzydła są niewidzialne. Gdyż ty już miałeś prawdę zamkniętą w sobie, chociaż jeszcze nie wiedziałeś o tym. Chociaż jeszcze nie byłeś zbawiony, gdy po raz pierwszy przyszedłeś na ziemię, w MOICH Oczach byłeś, ale musiałeś wyznać, musiałeś nawrócić się z grzechu, gdyż podążałeś drogami tego świata.
A Wznoszący się wiedzą o rzeczach z góry. Wznoszący się znają objawienia, które się wydarzą i będą prorokować z wyprzedzeniem. Nie będą po prostu kopiować Proroctw innych.
Widzicie, ten dzień to jest dzień Objawień.
Tak jak Jan nazywany był Objawicielem, Eliszewa również ma ten dar i Ezra ma, będąc Objawicielem tego Pokolenia. Więc teraz są atakowani.
A teraz ten Polak wynosi się i mówi wszelkiego rodzaju zło, gdyż on jest upadłym aniołem – jest posłany od szatana!
Ponieważ tak wielu z rodu Izraela / Hebrajczyków przybyło do JAHUSZUA dzięki Modlitwie Zbawienia, którą Ezra napisał i wypowiedział – wszyscy, wszyscy, wszyscy, a jednak nie rozumieją, że nie wystarczy po prostu uwierzyć. Muszą wyznać ustami! Wyznawanie dokonuje się na zbawienie! (Rzymian 10:10)
Jeden [Wznoszący się/Objawiciel] urodzony w Izraelu i to jesteś ty, Ezro, i jeden urodzony poza Izraelem, którym jest Efraim – to jesteś ty, Eliszewo.
Kaleb, Kaleb, tak, MÓJ Kalebie. MÓJ Kalebie! MÓJ Kalebie, jesteś MOIM Ezrą i daję ci to imię, gdyż przyszedłeś, jako Wznoszący się. Głosisz prawdę, bez względu na to, kto próbuje was rozdzielić, bez względu na to, jakie kłamstwa i oszczerstwa są mówione o was obu!
Nikt was nigdy nie rozdzieli, chyba, że sami zdecydujecie się rozdzielić. A JA już wiem, co włożyłem w was obu. Ezra, nigdy nie wierz kłamstwom o swojej żonie, i Eliszewo, nigdy nie wierz kłamstwu o swoim mężu!
A Wy, którzy jesteście Świętymi, a ja nazywam ‘Świętymi’ tylko tych, którzy należą [do MNIE] – i JA nawet pozwalam na to imię ‘Jezus Chrystus’ ten jedyny raz, gdyż teraz uczycie się Imienia ‘JAHUSZUA’. (Dlaczego więc miałbym was potępiać? Dlaczego miałbym was karać za to, czego nie wiecie?)
Tylko nie wierzcie w kłamstwa!
Zamiast tego, z czymkolwiek zostaliście pobłogosławieni, rozkazuję wszystkim, którzy są błogosławieni, kiedy usłyszycie te nowe Proroctwo – które stawiam ponad setką innych, (gdyż tego było ponad 1000, i zawsze powtarzam, bo następnego dnia nie wiecie, kiedy JA mówię) – musicie mówić głośno! Brońcie Misji, o której wiecie, że mówi prawdę, bo inaczej w dzień Sądu będziecie pociągnięci do odpowiedzialności!
A jeśli wiecie, że zostaliście dzisiaj pobłogosławieni prawdami, które zostały usłyszane, nie szukajcie nazwiska! Bo tam jest wymienione samo to nazwisko ‘paul hellem’, które tam było wewnątrz, było przedtem skryte, jako, że go nazwałem "bez imienia". On nie był godny żadnego imienia! I nie znajdziesz go w żadnej książce, chyba, że chodziło o jego imię.
Jeśli przeczytacie tak dużo, jak jedno słowo, mówiące o tym imieniu,… wtedy staniecie się tacy jak on, upadłym aniołem, bestią z pola! Takiego powszechnie nazywacie ‘wilkołakiem’.
Och, nie śmiejcie się, cokolwiek robicie, nawet, jeśli nie rozumiecie – rozważcie to!
Nigdy, przenigdy, przenigdy celowo nie szukajcie niczego złego o tej Misji, gdyż wszystko, co zrobicie, to znajdziecie kłamstwa i oszczerstwa od szatana i "kosmitów", którzy nie chcą, abym [JA] ujawnił to, co ona wie i co tak wiele innych osób zweryfikowało.
Przyjrzyjcie się uważnie swojej rodzinie. JA ostrzegałem was, że duch strachu został uwolniony! Ostrzegłem was, że duch szaleństwa został uwolniony! Ona ostrzegła was, że oni uczynią morderców z niewinnych ludzi! Ona ostrzegała was! JA ostrzegłem was przez nią!
Spójrzcie na Proroctwo. [ Kliknij tutaj ]
Duch obłąkania został uwolniony, a zobaczycie, dlaczego ci, którzy wydają się tacy niewinni, nagle stają się tacy źli i mordują.
A w zakładach psychiatrycznych strzeżcie się!
Są fale dźwiękowe. Strzeżcie się! Jęczenie i biadolenie, które słyszycie i znacie je i je rozpoznajecie. Przemawiam do tej Wznoszącej się, tego Proroka w ten dzień – Eliszewy Elijahu – to jest jęczenie i biadolenie ziemi (Rzymian 8:22, Jeremiasz 12:4)! Ziemi za to, co zostało jej zrobione! Z powodu wojny, która na nią nadchodzi! Nawet gorzej!
Słońce płacze! Księżyc płacze!
I mówię o prawdziwym słońcu i księżycu, które JA, JAHWEH, stworzyłem. Gwiazdy spadają z nieba! I to nie JA je strącam lub blokuję. To są najgorsi z najgorszych, którzy przeklinają tę ziemię (Apokalipsa 11:18)!
Czy nie powiedziałem, że Ziemia będzie w żałobie? (Jeremiasz 4:28; Psalm 46:2-3)
Czy nie powiedziałem, że nawet zwierzęta będą wiedzieć?
Czy nie przepowiedziałem tego wszystkiego w Księdze, którą nazywacie ‘Biblią’, JA nazywam ‘Pismem Świętym’ i ostrzegam w starych księgach:I kiedy dzień wyciszy się, nadejdą dni ciemności (Ezechiel 30:3, 32:7-8; Kohelet 12, Izajasz 60:2; Jeremiasz 13:16) - Już przez nią ostrzegałem, 3 Dni Ciemności (Proroctwa 36, 60, 115), przez dwa tygodnie nie będzie żadnej elektryczności. Możecie je nazwać ‘EMP’. Możecie je nazywać, jak tylko chcecie. Ale w żaden sposób nie będzie prądu. Tak jak wtedy, gdy umarł MÓJ SYN! Nie będziecie mogli zobaczyć ręki przed twarzą (Mateusz 27:45; Marek 15:33; Łukasz 23:45; Wyjścia 10:21:23; Izajasza 60:2).
Ale, och dla MOJEJ resztki! Och, dla tych, którzy przestrzegają 10 przykazań, tych, którzy nawracają się z grzechu tego dnia, tych, którzy padają na kolana i błagają w Imieniu JAHUSZUA: Wybacz mi! Proszę, wybacz mi wszystko, co zrobiłem przeciwko TOBIE! Wybacz mi, nie chcę być w tym, co nazywa się Wielkim Uciskiem! Nie chcę być [tutaj], gdy czas Gniewu BARANKA [przyjdzie] – i JA, który siedzę na tronie (Apokalipsa 6:16-17)
Przeczytajcie Księgę Objawienia, a zobaczycie! Upadajcie na swoje twarze i nawracajcie się [z grzechu]! Mam na myśli dosłownie, ‘padnijcie na twarze’! A jeśli nie możecie tego zrobić ze swoimi kolanami, zakryjcie twarze i nawracajcie się i wołajcie: ‘proszę, wybacz mi’! W Imieniu JAHUSZUA, proszę, wybacz mi! W imię MESJASZA, TWOJEGO Jednorodzonego SYNA, proszę, wybacz mi i naucz mnie odróżniać dobro od zła! Proszę, słodki DUCHU ŚWIĘTY, proszę, pochłoń mnie proszę, namaść mnie! Proszę pomóż mi odróżnić prawdę od kłamstw! JA przebaczę, JA jestem wierny, aby wybaczyć i zapewnię drogę do ucieczki. A jeśli musisz oddać życie, jako męczennik wiedz o tym, że jeśli wypowiedziałeś tę modlitwę i naprawdę stosowałeś się do niej... W Księdze Powtórzonego Prawa są błogosławieństwa 28, i w Księdze Powtórzonego Prawa 28 są przekleństwa, a przekleństwami są ci, którzy są z Ezawa. Gdyż Jakuba kochałem, Ezawa, nienawidziłem (Rzymian 9:13).
Weźcie wyszukiwarkę. Sprawdźcie, jeśli nie wiecie. JA, JAHWEH, nienawidzę potępionego. (Przysłów 6:16-19; Psalm 11:5; Jeremiasza 6:30) Powtarzam to, nie ma przebaczenia, kiedy bluźnicie przeciwko MNIE, DUCHOWI ŚWIĘTEMU! (Łukasza 12: 8-10) A MY jesteśmy ŚWIĘTĄ TRÓJCĄ. Więc to nie tylko bluźnierstwo, to kpina! Kpicie teraz, zapłacicie później. Proście już teraz o wybaczenie! JA jestem wierny, aby wybaczyć, [oddalić] tak daleko jak daleko jest Wschód od Zachodu, i wasze grzechy nie będą już więcej pamiętane! Ale wy, którzy zbluźniliście chociaż raz, nigdy nie zostanie to wam wybaczone!
(Nie szukajcie nazwiska ‘paul hellem'! Nie przeglądajcie tej – żadnej, żadnej strony internetowej, żadnej w dowolnym języku.
Szczególnie teraz mówię do tego polskiego:
- Myślisz, że nie wiem, co zamierzałeś zrobić!
- Myślisz, że to nie diabeł umieścił to w tobie!
- Myślisz, że nie wiem, że jesteś jednym z upadłych, kiedy cytujesz Pismo i udajesz, że nauczasz Pisma, a wszystkim, co robisz, to prowadzenie owiec i jagniąt na manowce, aby mogły stać się podobnymi do upadłego anioła, jak bestia z pola!
Wy czarownicy i wy wampirzy, wy – wszystkie formy okultyzmu, nie wymienię ich wszystkich – myślicie, że was nie widzę; myślicie, że nie widzę was patrzących w swoje lustra! Jesteście zdalnymi podglądaczami! Zapłacicie, jeśli nie nawrócicie się! Bo nawet rząd używa zdalnych podglądaczy, aby szpiegować tych, których szatan im nakaże.
A wy, astral-projektorzy, astralni podróżnicy, wy, którzy się chwalicie: mogę położyć się na swoim łóżku i mogę pojawić się w innym miejscu; mogę wysłać przekleństwa; mogę skrzywdzić każdego, kto należy do JAHUSZUA - Nie wiecie tego: zaprowadziłem was do tej Misji amightywind.com, bym mógł was zniszczyć, zniszczyć was i zabawiać się wami! Zobaczycie waszych bliskich jak padają martwi! Zobaczycie swoje kieszenie pełne dziur! Zobaczycie, zobaczycie, co muszę wam zrobić!
Wy, naukowcy, którzy wymyślacie te wynalazki, takie jak roboty - tylko teraz chcecie je nazwać humanoidami. Myślicie, że was nie widzę. Myślicie, że nie wiem - JA, JAHWEH!
Mam szczególną niespodziankę, podczas gdy wasze własne twory zwracają się przeciwko tym, którzy je stworzyli!
Ci, którzy opowiadają o Nefilim, o gadach, a jednak sami są jednymi z nich – wy myślicie, że JA, JAHWEH nie powiem MOIM Świętym. To już zostało zrobione, już się zaczęło!
A ci z was, którzy mówią: obudźcie się, obudźcie się, zobaczcie, co robi wasz rząd! Obudźcie się, obudźcie się! Zobaczcie, co zrobił Kongres [US]! Ci, którzy tworzą twórców prawa, ci, którzy są przywódcami kraju – obudźcie się, obudźcie się! Zobaczcie, że próbują agendy 21! Zobaczcie, że mają różne programy, według różnych liczb [lat] i tylko się pogarszają.
Ci z was, którzy w końcu się obudzili, jesteście podobni do 5 mądrych dziewic i 5 głupich dziewic. Tylko, że po pierwsze, te 5 mądrych panien nigdy nie uwierzyło kłamstwom! Te 5 głupich dziewic – wy nie macie oliwy w swoich lampach! Nie macie inteligencji. Kiedy na was patrzę – śpicie. Teraz obudźcie się, obudźcie się głupie dziewice! To nie gwarantuje wam Nieba. To zaledwie gwarantuje wam prawdę, że zobaczycie to w tym świecie.
To, co kiedyś było fantastyką naukową jest teraz rzeczywistością, co było w komiksie – postacie, jako bohaterowie, jako złoczyńcy. Jak myślicie, skąd pochodzą te filmy? Jak myślicie, skąd pochodzą te książki: ‘Wojna Światów’ Orsona Wellsa. Jak myślicie, skąd to wszystko pochodzi?
Nawet on, a nawet ci, którzy piszą te skrypty są częścią tego. Nie znajdzie się ich w Niebie!
I och, wy fałszywi prorocy, wy, którzy chcecie tylko wymieniać nazwę tej Misji i Eliszewy i Ezry, aby ich obalić, aby obalić ich reputacje, jako „Święci” i uczynić ich podobnymi do was, czyli bezbożników – jesteście Ezawami dla MNIE!
I Jakuba JA kochałem, a Ezawa nienawidziłem (Malachiasza 1:2-3).
I nawet Dawid ostrzegł: "Czy nie powinienem nienawidzić tych, którzy Cię nienawidzą?" (Psalm 139:21)
I odpowiedziałem: Tak! Będziesz nienawidzić ich z pełnią nienawiści! (Psalm 139:22) A to oznacza, że potępieńcami są ci, którzy są przeznaczeni i zapisani w Księdze Potępionych/Przeklętych!
Tylko ci, których imiona zapisane są w Księdze Życia BARANKA nie będą nawet próbować uwierzyć słowu, które zostało wypowiedziane.
Cała reszta z was, idźcie swoją drogą, bo wkrótce piekło będzie ubiegać się o waszą duszę.
A dla kosmitów: mam dla was specjalne miejsce. Mam dla was specjalny poziom i dla upadłych aniołów, które znów przychodzą, aby oszukać, jest tak wiele poziomów, [więcej] niż … nie można nawet zacząć wierzyć!
Dla tych, którzy teraz słuchają: Nie mówię już więcej tajemnic, ale będę chronić MOJĄ Oblubienicę. Będę chronił. Będę chronił gości, którzy nawet są – próbują być Oblubienicą. I nadal starajcie się być Oblubienicą JAHUSZUA! Błogosławieni wszyscy, którzy są zaproszeni na Ucztę Weselną BARANKA (Apokalipsy 19:9)!
I to są ostatnie słowa, które muszę powiedzieć jak przemawiam z tego męża i żony! Wypowiedziała Słowa tak, jak on usłyszał w Duchu.
Oni są jednością – małżeństwem, prawdziwym małżeństwem! Są jednością.
W dawnych czasach chodziło o seks, który sprawiał, że było małżeństwo – to już nie jest małżeństwem w MOIM oczach: tylko dlatego, że robisz ceremonię i uprawiasz seks!
Chodzi przede wszystkim o świętość.
To właśnie jest bycie jednym.
Czy jesteście częścią OJCA, JA, JAHWEH, MOJEGO Jednorodzonego SYNA JAHUSZUA? Czy macie w sobie RUACH ha KODESZ? Tych nazywam małżeństwem; tych nazywam jednością.
Ale, nawet, jeśli uznajecie, że to wszystko macie, jednakże tak bardzo krzywdzicie swoją żonę, pamiętajcie: Nie ma braku szacunku dla Oblubienicy JAHUSZUA!
Uważajcie, uważajcie, kto jest teraz w waszej rodzinie!
Bądźcie ostrożni, bądźcie bardzo ostrożni!
A wy, którzy słuchacie i wierząc poprosiliście o przebaczenie, a JA jestem wierny by przebaczyć, JAHUSZUA jest wierny, aby wybaczyć, bo JEGO Krew jest Krwią zadośćuczynienia za wasze grzechy! Zapamiętajcie to, wy, którzy macie stronę internetową i zamieszczacie filmy – Rozkazuję wam zamieścić ten film!
Ale upewnijcie się, żeby tego nie zmienić tak, że niby pochodzi to od was. Powtarzacie film, który pochodzi z Nieba.
Biada tym, (a, że napisana została książka zwana Tajemnice DUCHA ŚWIĘTEGO RUACH ha KODESZ) i "Szczęśliwy Jojo" nie będziesz szczęśliwym przez długi czas. Wy, którzy myślicie, że możecie wziąć to, co dałem przy tak wysokich kosztach temu Prorokowi, gdyż im większe cierpienie tym większe Namaszczenie.
Im większe cierpienie, tym większe Namaszczenie.
I wszyscy, wszyscy, wszystkie [MOJE dzieci] są prześladowane za Imię MEGO SYNA JAHUSZUA. I muszą być gotowi przejść każdą próbę lub test, przez który je przeprowadzam.
To nie, dlatego, że zrobiliście coś złego. Dzieje się tak, dlatego że zrobiliście to, co słuszne. A próby waszej wiary są cenniejsze niż złoto (1 Piotra 1:7) dla MNIE, JA, JAHWEH.
Kiedy cierpicie to, czy odwracacie się od MNIE? Czy wy przeklinacie MNIE, czy grozicie Niebu pięściami? – Jak jest ostrzegane w Apokalipsie. (Apokalipsa 16:10-11, 21)
Kiedy Izraelu, kiedy już zapowiedziałem nadchodzących Dwóch Świadków – gdzie będziecie potrząsać Niebu pięściami, bo nie będzie deszczu i nie będzie jedzenia, a krew dojdzie do końskiej uzdy? (Izajasza 63:3; Apokalipsa 14:20).
Co zrobicie? Co zrobicie? – Musicie słuchać, tylko słuchajcie Modlitwy Zbawiennej i uwierzcie w to, i powiedzcie to, i wyznajcie to – nawet, jeśli oznacza to, że wasza rodzina was porzuca, i będą, i będą zaliczać was do umarłych!
Ale pamiętajcie, JAHUSZUA był gotów umrzeć za wasze grzechy i przelał SWOJĄ własną Krew, a wystarczyłaby tylko jedna kropla, ale ON przelał ją wszystką dla was w Izraelu. Więc JA, JAHWEH apeluję: Oblubienico Izraela teraz wystąp! Idźcie i słuchajcie tej Modlitwy Zbawienia, którą Prorok Ezra zamieścił w Internecie, póki możecie, i upadnijcie na swoją twarz przed JAHWEH! Zawsze znaliście prawdę, kim JA JESTEM, ale odmówiliście uwierzenia, kim był MÓJ SYN! (Przysłów 20:4) Proście o przebaczenie, a JA jestem wierny, aby wybaczyć! Poproście o przebaczenie, ale pamiętajcie, kim jest wasza rodzina, po tym jak to zrobiliście! JAHUSZUA odpowiada na pytanie: To ci, którzy wypełniają wolę OJCA; to ci, którzy przyjmą MNIE, jako ich Krew Zadośćuczynienia za ich grzechy. To wasza rodzina, to wasza rodzina.
Więc połączcie się i nie lamentujcie, że utraciliście rodzinę z tej samej linii krwi! Zamiast tego cieszcie się, że połączyliście się z Niebiańską Rodziną i staliście się jednością z JA, JAHWEH i JAHUSZUA i IMMAJAH - SZIKAINJAH CHWAŁY jest kolejnym Imieniem, lub zwana DUCHEM ŚWIĘTYM. To jest wasz wybór, ale to zostało już zarządzone, gdyż Księga Życia BARANKA była dużo wcześniej, zanim nawet była wzmianka o słowie "Ziemia"! (Apokalipsa 13:8; 17:8) To już zostało zarządzone! Wasze imię albo tam jest, albo nigdy go tam nie było, albo zostało wymazane, kiedy poznaliście prawdę, a mimo to nie chcieliście porzucić tego, co tak cenicie. I to jest wasza rodzina w tej samej linii krwi.
To jest ostrzeżenie dla Izraela, bo to jest pierwszy dzień w tym czasie odliczania Omeru, w którym JA wzywam Oblubienicę Izraela: Wystąpcie teraz! Nie wstydźcie się już więcej! Przyjmijcie Krew JAHUSZUA jako Zadośćuczynienie za wasze grzechy, bo nie ma przebaczenia, bez przelania krwi (Kapłańska 17:11; Hebrajczyków 9:22)! Wystąpcie teraz wy z tą Krwią tak, jak to uczynił Ezra. Ale jego rodzina nadal go kocha. Oni akceptują go takim, jakim jest i słuchają go, nawet, jeśli nie ze wszystkim się zgadzają. Będę miał więcej litości dla nich.
Więc pamiętajcie o tym, gdyż to są Słowa, to jest Proroctwo na Omer. A ci z was, którzy nie wiedzą, co to jest Omer, idźcie i sprawdźcie w swojej wyszukiwarce. To jest odliczanie. Podobnie jak odliczanie zanim JAHUSZUA przyjdzie po SWOJĄ Oblubienicę i jest odliczaniem przed Wielkim Uciskiem!
To jest odliczanie, zanim Ameryka na zawsze zostanie zniszczona!
To jest odliczanie, zanim ta ziemia, ta cała ziemia, zostanie zrekonstruowana i Nowe Jeruzalem zstąpi z Nieba! (Apokalipsa 21:1-2)
To jest odliczanie!
Jesteście na odliczaniu Omeru, i nie mówię, który [Sefirat Ha] Omer, ale mówię tylko, że jest to odliczanie.
Od czasu, gdy usłyszeliście to Proroctwo, kiedy zobaczycie, że coś złego jest nawet wspomniane o tej Misji, lepiej uważajcie! Nie dotykajcie MOICH Namaszczonych, ani MOIM Prorokom żadnej krzywdy nie czyńcie. (Psalm 105:5)
I Ezro, MOJ umiłowany synu, upewnij się, że oni wiedzą, kiedy to Proroctwo teraz jest skończone, że to ty i twoja żona oddaliście swoje życia, aby móc ostrzec wszystkich, którzy będą słuchać.
A kiedy nie posłuchają, to nie będą mogli powiedzieć, podczas gdy będą stać przed Trybunałem Sądowym, że nie zostali ostrzeżeni, zanim ich wrzucę na poziom piekła, do którego oni wpadną za to, co zrobili na tej ziemi, bez przebaczenia i wrzucę ich do ognistego Jeziora Ognia, które nie może być porównane do żadnego ognia na tej ziemi.
A ci, którzy usłyszeli po raz pierwszy: ostatni poziom piekła to miejsce, w którym upadłe anioły są przykute łańcuchami (Judy 1:6) i krzyczą. A oni są gigantami wśród gigantów, a mimo to są zakute w łańcuchy i są torturowane i na zawsze wołają do uszu JA, JAHWEH, o miłosierdzie, gdzie go nie ma i nigdy nie będzie! Ponieważ wy atakujecie tę Misję, ponieważ atakujecie tych dwóch, ponieważ atakujecie tych, którzy próbowali was ostrzec!
To jest koniec Końca Czasów.
Już niedługo, Wielki ucisk będzie za niedługo.
Nie bierzcie znaku bestii! Nie pozwólcie im na chipowanie was chyba, że wiecie do czego służy ten chip i jest konieczny.
[Wyjaśnienie: chip oznacza mikrochip/układ scalony/mikroprocesor.]
Ale uwaga! Strzeżcie się gdyż chip, który spróbują wam wszczepić do waszego czoła, do waszej dłoni jest Znakiem Bestii/Znamieniem Bestii – za to nie ma przebaczenia! (Apokalipsa 13:16; 14:9-12)
To jestem JA, JAHWEH, i ostrzegłem tego dnia.