Proroctwo 93


W 2008 ROKU BĘDZIE WOJNA Z FAŁSZYWYMI PROROKAMI BAALA JAK NIGDY DOTĄD!

Spisane/Wypowiedziane pod Namaszczeniem RUACH ha KODESZ poprzez Prorok Elisabeth Elijah 26-go grudnia 2007 roku.  

Słownictwo:

JAHWEH / JAH – imię ŚWIĘTEGO BOGA OJCA w języku przekazanym prorokom w Biblii Świętej (Zapis fonetyczny). BÓG OJCIEC jest również nazwany w Biblii Świętej OJCEM (Ew. Św. Mateusza 23:9) i OJCEM ŚWIĘTYM (Czytaj Ew. Św. Jana 17:11).

JAHUSZUA – hebrajskie, prawdziwe imię ŚWIĘTEGO PANA JEZUSA, SYNA BOŻEGO (Zapis fonetyczny, czyli według brzmienia w otrzymanych Proroctwach). Tak GO nazywano na polecenie PANA BOGA w domu, w Nazarecie i w Izraelu. Oznacza: JAH zbawia, czyli BÓG OJCIEC zbawia.

JAHUSZUA ha MASZIJACH – JAHUSZUA MESJASZ. Nazwany w Polsce JEZUSEM CHRYSTUSEM z tłumaczenia greckiego.

RUACH ha KODESZ – DUCH ŚWIĘTY po hebrajsku, czyli w oryginalnym języku (Zapis fonetyczny, czyli według brzmienia). Hebrajskim określeniem DUCHA ŚWIĘTEGO jest również SZIKAINJAH CHWAŁY, a z bieżącego Proroctwa: MAMA SZIKAINJAH CHWAŁY, MĄDROŚĆ i MAMA MĄDROŚĆ, ŚWIĘTA MATKA, KRÓLOWA NIEBIOS.

Komentarz:

To Słowo przyszło podczas, gdy…….. czytał Elisabeth tak zwane słowo od JAHWEH do Lindy Newkirk i jej twierdzenie, jakoby była “Królową Nieba”, Matką Jezusa/JAHUSZUA, a następnie Oblubienicą JAHUSZUA w Niebie.

MAMA SZIKAINJAH, MAMA RUACH HA KODESZ była bardzo rozzłoszczona z powodu słów Lindy. To Słowo proroctwa zostało zapisane dokładnie tak, jak było nagrane.

Koniec komentarza.

******** Proroctwo ********

W Proroctwie 105 JAHWEH powiedział, aby zamieścić to poniższe Słowo Wstępne w każdym Proroctwie:

"JA ostrzegłem cię dawno temu, Elisabeth, aby nie nazwać tej Misji imieniem mężczyzny ani kobiety. Zanim jeszcze powstała ta Misja, JA włożyłem to w twojego ducha, gdyż nic z tego nie zostało dokonane twoją ręką, nic z tego nie wyszło z twoich ust. To narodziło się z ust JAHWEH, to narodziło się z ust JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, to narodziło się z ust RUACH ha KODESZ, waszej IMMAJAH. Gdyby to wyszło tylko spod twojej ręki, to dawno by już zawiodło. To dzieje się dzięki Wiatrowi SZIKAINJAH CHWAŁY, który owiewa tę Ziemię - Świętemu Wiatrowi Odnowy! To nie jest [uczynione] twoim oddechem, bo w przeciwnym razie by zawiodło." (Księga Izajasza 42:8)

 

W lipcu 2010 roku BÓG JAHWEH powiedział również, aby dodawać następujący fragment z 2 Księgi Kronik przed każdym Proroctwem:

 

2 Księga Kronik 36:16

„Lecz oni drwili z posłańców BOŻYCH, pogardzali JEGO Słowami i wyszydzali JEGO proroków, aż gniew JAHWEH na jego własny lud wzmógł się tak, iż nie było już ratunku.”


Będziecie rozgłaszać to z dachów domów. Będziecie wykrzykiwać to z Internetu. Najpierw pokazuję wam i demaskuję tę, zwaną Sherry Shriner, jako fałszywego proroka, jako obcego przybysza, a teraz pokazuję wam Lindę Newkirk, która przekroczyła wszelkie granice i nie może już więcej tłumaczyć się niepoczytalnością! Ona śmie nazywać się „Królową Nieba”! Nawet duch szaleństwa nie dla MNIE wytłumaczeniem! Lindo Newkirk, popełniłaś bluźnierstwo! Nie ma wymówki dla twojego zdrowia psychicznego, gdyż byłaś ostrzegana, by tego nie drukować. Teraz ułuda wielkości zniszczyła cię – nie tylko twój umysł, nie tylko twoje ciało, ale teraz skazałaś na zagładę swoją duszę!
Wszyscy, którzy zakupiliście jej książki, którzy zakupiliście książki Sherry Shriner, teraz pociągam was do odpowiedzialności. Spalcie te książki!

Elisabeth, daję ci odpoczynek przed wielką wojną, która nadchodzi, przed nowymi Objawieniami, które wypowiadam.
Już wypowiedziałam ten mały Przekaz. ………., ty zamieścisz go przed całym światem, aby im dać znać, że nadchodzi coś więcej.

JAHUSZUA Demon Stompers (Modlitewni Deptacze Demonów należący do JAHUSZUA, Ew. Łukasza 10:19, Psalm 91) – dobra robota, MOI wierni słudzy! Dobra robota, moi wierni umiłowani! Wy stoicie na liniach frontu. Poświęcacie dziennie godzinę waszego czasu, gdyż to nie jest zwykła Misja – JA używam jej tak jak Dawida, aby zgładzić goliatów.

Ta, która nazywa się Sherry Shriner twierdzi, że JA do niej przemawiam i objawia tak zwane Kody Biblijne, przekręcając je według swojego kaprysu, jednak ona mówi: „Odrzuć każdego ucznia, który słucha Pawła!” Mówię wam prawdę, ona absolutnie nie słucha Nieba!
Lindo Newkirk, przekroczyłaś granicę, której nawet Sherry Shriner nie przekroczyła!

Uważajcie, MOI ukochani, gdyż diabeł jest rozzłoszczony, wiedząc, iż czasu ma niewiele. Lindo Newkirk, ty nie tylko pobudziłaś do gniewu ABBA JAHWEH, ty nie tylko wzbudziłaś gniew JAHUSZUA ha MASZIJACH, ale rozgniewałaś i zasmuciłaś ponad miarę TĘ, która nazywana jest RUACH ha KODESZ! JA jestem wyłączną KRÓLOWĄ NIEBA i nie podzielę się MOJĄ Chwałą z nikim!
Kim ty jesteś, żeby mówić, że urodziłaś JAHUSZUA? Gdyż pierwotnie JA uczyniłam to w Niebie! TA, która nazywana jest DUCHEM ŚWIĘTYM, jest MATKĄ JAHUSZUA! To JA i tylko JA nadałam ten przywilej Miriam, nazywanej w innych językach Marią, aby nosiła MOJE DZIECKO w swoim łonie, ale nawet ona musiała być dziewicą.
Kim ty jesteś, Lindo Newkirk? Ależ bluźnierstwo popełniłaś! Kim ty jesteś, Lindo Newkirk, aby myśleć, że możesz ominąć Krzyż, aby powiedzieć, że „każdy bezbożny może wejść do Nieba, aby być na Przyjęciu Weselnym BARANKA”? Twój duch szaleństwa nie będzie dla MNIE wytłumaczeniem, gdyż miałaś przebłyski świadomości! Wiesz, co uczyniłaś i JA ostrzegam teraz - niechaj to Słowo zostanie wypowiedziane – ktokolwiek przepisuje te śmieci posłane z Piekła i ogłasza je, jako prawdę, nie jest zapisany w Księdze Życia BARANKA! Zapłacicie tę samą cenę, co ona – będziecie pływać w tym samym Jeziorze Ognia! Posyłam tego Proroka, aby ostrzegła, zanim ześlę MÓJ Sąd! Nie dajcie się oszukać, gdyż JAHWEH nie pozwoli z siebie drwić, a JA nie dam się zasmucać!

Shelby Corbitt, nie przyjmę twoich wytłumaczeń! Powiedziałam ci, abyś upadła na twarz i pokutowała za popełnione oszustwo! Twoja duma powstrzymała cię przed tym. MOIM dzieciom stała się krzywda.
Do wszystkich z was, którzy powiedzieliście: „Ta data jest dniem, w którym JAHUSZUA przyjdzie!”. Ten dzień przemija, a wtedy biada wam, którzy jesteście Święci, że mimo to nie powstaliście, mówiąc: „Skłamałaś!”. Nie znajduję dla was żadnego wytłumaczenia, gdyż zachęciliście kłamcę!

Ta Misja, ten misjonarz, ten prorok, ta MOJA Panna Obwieszczająca nie kłamała! Ona ostrzegła was przed czasem. Nie słuchajcie kłamstw Kennetha Copelanda! Nie słuchajcie kłamstw Choo Thomas! Nie słuchajcie kłamstw Shelby Corbitt! Nie słuchajcie kłamstw Sherry Shriner! A teraz dodaję: Nie słuchajcie kłamstw Lindy Newkirk! Fałszywi prorocy ustawiają się w kolejce, aby toczyć bitwę z MOIMI prawdziwymi Świętymi Prorokami! To będzie wojna jak żadna inna!

Kim Clement, jesteś kłamcą! Rick Joyner, jesteś nasieniem szatana! To tylko początek!

W 2008 będzie wojna jak nigdy dotąd i JA powołuję tę Pannę Obwieszczającą tak, jak powołałam dawnego Eliasza. Ogień, ogień, ogień spadnie na proroków baala! Wy prorokujecie z ust szatana, gdyż JAHWEH nie jest BOGIEM, który mógłby kłamać! Precz ode MNIE, wy wszyscy, którzy wyznaczacie daty!

Czy jest w tym coś dziwnego, że gdy przyjdzie JAHUSZUA, tak niewielu zachowa swoją wiarę?

Virginio Arnke, ty nie wypowiadasz MOICH Słów. Odejdź ode MNIE, gdyż zasmuciłaś MNIE!
Uważajcie, uważajcie, uważajcie, och, moje Święte Maleństwa! Sprawdzajcie, sprawdzajcie, sprawdzajcie ducha, który mówi, gdyż szatan chce waszych dusz!

Orgon nie może was ochronić! Przemówiłam przez usta tej Panny Obwieszczającej, zdemaskowałam to kłamstwo – on przyciąga zło, on go wcale nie oddala! Teraz oni stają się podstępni, ponieważ chcą zmylić tych niewinnych, biorą zatem Słowa z Misji Amightywind i przekręcają je.
JA prorokowałam, ostrzegałam z wyprzedzeniem, abyście nie brali sobie do serca słów wypowiadanych przez Shelby Corbitt. To, co rozpoczęło się, jako niewinne zwiedzenie, stało się otwartym kłamstwem podsycanym słowem „Pycha”. Boże Narodzenie nadeszło i przeminęło, a JAHUSZUA nie został posłany! Gdzie są święci, pociągający tych proroków do odpowiedzialności? Gdzie są święci, którzy nazywają to kłamstwo po imieniu! Nawet ta, przez którą JA teraz przemawiam, nie zna daty przyjścia JAHUSZUA, gdyż JA powiedziałam, że poślę Świętych Aniołów, aby powiadomili ją tuż przed JEGO przyjściem!

Żyjcie każdego dnia tak, jakby ten dzień miał być waszym ostatnim! Upewnijcie się, że nie ma w was żadnego grzechu! Zabierzcie go pod Krzyż, na Kalwarię, gdyż tylko Krew JAHUSZUA może go zmyć! Tylko poprzez przelaną Krew JAHUSZUA i poprzez Imię JAHUSZUA możecie rozpocząć nowy dzień! Obserwujcie i czekajcie, ale precz z tymi, którzy wyznaczają daty! Zamknijcie wasze uszy – czy nie jesteście jeszcze zmęczeni bólem?

Ponieważ Elisabeth jest oddzielona, JA przekazuję objawienia i te tajemnice, które były zapieczętowane, począwszy od Księgi Ezechiela, rozdziału 9. Gdyż powiadam wam: To będą tajemnice i objawienia! Gdyż ona jest tym Pisarzem (mężem odzianym w lnianą szatę, z kałamarzem pisarskim u boku, Księga Ezechiela 9:2-11) i Sąd rozpoczyna się od domu, który podaje się za Dom JAHWEH!

Grzechem jest wciąż postępować źle, gdy ma się świadomość tego, co jest właściwe!

„JA przychodzę po Oblubienicę bez skazy i zmarszczki” – JAHUSZUA powtarza to wielokrotnie.

Lindo Newkirk, jak śmiesz myśleć, że możesz wpuścić każdego? Kto dał ci klucz do Nieba? Gdzie dostałaś ten klucz, Lindo Newkirk? Prorokowałaś fałszywie! A teraz, niechaj Święci powstaną – każdy, kto słyszy to Słowo- i niech ją zganią! Zgańcie Sherry Shriner!

Pamiętajcie to ostrzeżenie, które JA dałam, ponieważ wojna właśnie się zaczęła, a jeszcze nawet nie rozpoczął się rok 2008.

Czy ktoś pamięta, jak wiele proroctw zostało objawionych? Dlaczego nie rozliczacie tych proroków, którzy powiedzieli, że wygracie wojnę w Iraku? Dlaczego nie rozliczacie Kima Clementa, który powiedział, że JEZUS CHRYSTUS przyjdzie w „Boże Narodzenie”? Proroków należy rozliczać! Sprawdzajcie owoc tej Misji, a zobaczycie, że jest on dobry, ponieważ w Amightywind słychać tylko namaszczony przekaz.

http://amightywind.com/images/elijah_kills_prophets_of_baal.jpgPrzekazy prorocze, które ukażą się w 2008 roku, będą tylko mocniejsze, z twardszym mięsem do jedzenia dla Świętych. W 2008 będzie taka wojna jak nigdy dotąd, gdyż to prawdziwi Świeci Prorocy będą trwać niewzruszenie jak Eliasz, dawny Eliasz, prorokując, demaskując i niszcząc proroków baala. Dlatego właśnie JA powołałem ciebie, Elisabeth. Chociaż twoje nazwisko brzmi Elijah (Eliasz), nazywam cię MOIM Nowym Eliaszem, ponieważ JA prorokuję przez ciebie, i tak, jak za dawnego Eliasza, prorocy baala zostaną zniszczeni! I tylko dlatego, że to nie dzieje się zgodnie z waszymi „cielesnymi” oczekiwaniami, nie sądźcie [że to się nie stanie], gdyż JA mówię wam prawdę: ani jeden z nich nie uniknął Sądu JAHWEH! Gdyby oni mogli porozmawiać z wami, powiedzieliby wam o rzeczach, które się im przydarzyły! Każdy, kto wypowiadał się przeciwko Słowom, które JA powiedziałam przez te Proroctwa opowiedziałby wam o niedoli. Och, oni nazwaliby to „pechem”, ale te tragedie, które spadły na nich…!

Jednak ci, którzy pożywiają się tymi proroczymi Przekazami danymi przeze MNIE – wy zobaczyliście na własne oczy, jak kwitną i wzrastają, jak sami stają się prorokami, gdyż JA wzbudzam w nich ten dar. Jak ich życie stało się życiem poświęcenia dla JAHWEH i JAHUSZUA, a oni każdego dnia proszą o więcej MOJEGO cennego DUCHA! Jak pragną wieść życie w Świętości, aby podobać się JAHWEH!

Oblubienica JAHUSZUA ha MASZIJACH ochoczo wyczekuje każdego Słowa. Kathrynyah i ……., zamieśćcie w Internecie to najnowsze Słowo, które zostało dane, ten jego krótki urywek! Niechaj ludzie widzą, że jest to również prorok Izraela. Zachęćcie Oblubienicę, która ukrywa się tam i w innych miejscach dookoła świata.

Och, MOJE Umiłowane Skarby, chociaż JAHUSZUA nie przyszedł w dniu, gdy był oczekiwany, nie bądźcie zniechęceni, gdyż wasza praca nie jest jeszcze ukończona. Jednakże JA nakazuję wam, abyście rozzłościli się i nazwali fałszywych proroków fałszywymi! Nie zachęcajcie ich już więcej do kłamstw!

Wy wiecie, kiedy sen pochodzi tylko z ciała. Wiecie, kiedy sen jest tylko snem zwodniczym. Gdyż dzień nadejdzie i przeminie.

Wiecie, kiedy proroctwo jest tylko cielesnym proroctwem, proroctwem oszustwa. Gdyż dzień nastanie i minie.

Niektórzy uczynili to nieumyślnie i MY nakazujemy im jedynie, aby przyznali się do winy i nawrócili. Ukorzcie się, przyznajcie, że tamci chybili! Nie usprawiedliwiajcie się!

Shelby Corbitt, ty mówisz, że wniebowzięcie może być powstrzymane, gdyż, jeśli MOI ludzie upadną na twarze i ukorzą się i nawrócą, to ziemia będzie uleczona? Od kiedy porwanie Oblubienicy jest karą? Dlaczego JAHWEH miałby to powstrzymywać? Przedłużyłby jedynie czas łaski, to prawda. Ale to nie powstrzymałoby JAHWEH od powiedzenia JAHUSZUA: „Idź i zabierz TWOJĄ Oblubienicę!” Shelby Corbitt, po prostu przyznaj, że chybiłaś! Duma idzie przed wielkim upadkiem! Nadejdzie koniec roku, pojawi się rok 2008. Upadnij na kolana, pokutuj i nawróć się przed światem, gdyż chybiłaś! Pozwoliłaś, aby duch Kennetha i Glorii Copeland, ten kłamliwy język węża, przeniknął twój umysł i skaził go.

Widzicie, JA nie tylko mówię przez Elisabeth, ale to jest nowe Namaszczenie. Tak jak przemówił ABBA JAHWEH, jak przemówił JAHUSZUA ha MASZIJACH, tak teraz również JA, RUACH ha KODESZ, TA, którą wy nazywacie DUCHEM ŚWIĘTYM, przemawiam w swoim Imieniu.
Gdyż, uwaga, to jest nowość! To jest wylanie DUCHA z 2 rozdziału Księgi Joela i MOJA Służebnica będzie prorokować, a ci, których JA nazywam Siłami Elitarnymi JAHUSZUA Demons Stompers
(Deptaczy Demonów należących do JAHUSZUA), wiedzcie, że szatan nienawidzi was! Modlitwy są odczuwalne na całym świecie. Pozostańcie Świętymi, gdyż tylko ci z linii frontowej będą dopuszczeni! Dla tych z was, którzy nie zakwalifikowaliście się, są jeszcze inne szeregi. My potrzebujemy was w Tylnej Straży. Kontynuujcie modlitwy orędownicze za tę Misję. Dalej wspierajcie się wzajemnie modlitwami. W dalszym ciągu wznoście modlitwy za potrzeby innych! Kontynuujcie modlitwy orędownicze za tę Pannę Obwieszczającą, przez którą przemawiam, gdyż szatan wie, że jest tylko jedna Panna Obwieszczająca i dąży do odebrania jej życia!

Och, ale modlitwy prawych znaczą wiele. Wasze posty połączone z waszym wsparciem i wasza miłością, wasze Marsze Jerycha, poświęcanie godziny waszego czasu dziennie – wy wszyscy, wy wszyscy, wszyscy, którzy to uczyniliście, wielkie, wielkie, wielkie błogosławieństwa są zarezerwowane dla was! Wy jesteście, jako tarcza, Święta Złota Tarcza i JA używam was. Tarcza ocieka przelaną Krwią JAHUSZUA ha MASZIJACH i Imię JAHUSZUA jest wypisane na tej tarczy. JA wyświęciłam was na Deptaczy Demonów dla ABBA JAHWEH i JAHUSZUA, i JA, Cennej RUACH ha KODESZ, waszej Cennej RUACH ha KODESZ, waszej MAMY SZEKHINJAH, waszej MAMY MĄDROŚĆ, TEJ, którą nazywacie DUCHEM ŚWIĘTYM. MY tak was miłujemy. Wielkie, wielkie, wielkie są wasze błogosławieństwa nie tylko w Niebie, ale już tu na Ziemi. Będziecie mieli ochronę. Ponad wami jest dosłownie umieszczona kopuła ochronna i jesteście zabezpieczeni tak długo, jak długo nie dacie przystępu grzechowi, albowiem czyż nie jest napisane: „Bądźcie Świętymi jak JA jestem ŚWIĘTY?” JA w was jestem silniejsza, aniżeli jakakolwiek pokusa, która jest na tym świecie! Wybór należy do was!

Ci z was, którzy będą czytać to Proroctwo i którzy wierzą, że mają być częścią JAHUSZUA Demon Stompers – wy już postawiliście JAHUSZUA na pierwszym miejscu w waszej miłości i w waszym życiu. Poświęcacie dla NIEGO wszystko. Nie poddajecie się pokusie grzechu. Piszcie, przedstawcie się, ale biada jakiemukolwiek wrogowi, który usiłuje się wśliznąć! Bądźcie ostrzeżeni! Grupa ta ma rozeznanie i wilk umrze, gdyż JA nie pozwolę na jej skażenie.

Są małe owieczki i baranki, które próbują się wkradać i będą mówić jak małe dzieci: „Ja chcę walczyć, chcę walczyć!” JA tylko głaskam je po głowach i po prostu mówię: Poczekajcie, aż jeszcze trochę podrośniecie, gdyż potrzebujecie pomocy duchowej bardziej, niż sami jesteście w stanie jej udzielać. Bardziej potrzebujecie, aby się za was modlić, aniżeli sami jesteście modlitewnymi wojownikami. Wzrastajcie dalej, MOI mali! Nie traktujcie tego, jako obrazę, gdyż wy po prostu nie możecie znieść ognia na liniach frontu. Oto dlaczego są to elitarne siły zgromadzone przez Niebo.

Sami Święci Aniołowie przyszli i powiedzieli Elisabeth o narodzeniu tej nowej Misji, JAHUSZUA Demon Stompers (Deptaczy demonów należących do JAHUSZUA). Gdyż chwała należy się wyłącznie JEMU! Tylko poprzez JEGO Imię, tylko przez JEGO Krew jest odpowiedź na jakąkolwiek modlitwę! To są Słowa, które JA mam dzisiaj do powiedzenia.

Gdy …….. czytał to fałszywe proroctwo Lindy Newkirk i Elisabeth odczuła, jak wzbudził się MÓJ gniew, ona chciała mówić po angielsku. W zamian rozległy MOJE Święte Języki Gniewu. W takich właśnie okolicznościach wyszło Słowo tego dnia, 26 grudnia 2007. I tak jak jest powiedziane, tak będzie zapisane każde Słowo, wypowiedziane pod Namaszczeniem i poprzez Imię JAHUSZUA ha MASZIJACH i poprzez Krew JAHUSZUA ha MASZIJACH.

Jeszcze jedna rzecz, JAHUSZUA Demon Stompers/Deptacze demonów. JA objawię tajemnice dane Elisabeth dla was tego dnia. Nie macie się tym dzielić z nikim innym, czy to z siostrą, czy z bratem, z matką lub ojcem, lub z waszymi własnymi dziećmi. To, co wam daję, pozostaje między wami. Biada jakiemukolwiek Judaszowi, który zignoruje te Zarządzenia z Niebios, gdyż ma to być dla was błogosławieństwem, MOI Modlitewni Wojownicy, którzy czynicie dodatkowy wysiłek!

Elisabeth, dawno temu JA powiedziałam ci, abyś zebrała wojska na murze. Dałam tobie sny jeden za drugim i były zamieszczane na Internecie przez wiele lat. Teraz oni, JAHUSZUA Demons Stompers, są tymi wojskami na murze obronnym. Są strażnikami, są obserwatorami, oni są tymi żołnierzami JAHUSZUA ha MASZIJACH.

Ci, którzy pozostają - ponieważ jak Gedeon, MY ich przesiewamy – ten, kto może pozostać na linii frontowej będzie wiedział, że należy do Oblubienicy JAHUSZUA ha MASZIJACH!


 

******** Koniec Proroctwa **********


 

Komentarza Elisabeth (z nagrania):

Chwała TOBIE, ABBA JAHWEH! Chwała TOBIE, Umiłowany JAHUSZUA! Chwała TOBIE, Cenna MAMO RUACH ha KODESZ, nasza MAMO SZEKHINJAH, nasza MAMO MĄDROŚĆ. Dziękuję, dziękuję, dziękuję TOBIE za zaszczycenie mnie tym Słowem. Dziękujemy TOBIE za zaszczycenie nas wszystkich tym Słowem. Dziękujemy TOBIE. Wychwalamy CIĘ! Czcimy CIĘ! Miłujemy CIĘ! Uwielbiamy CIEBIE!

Dziękujemy CI za Zbroję BOŻĄ z Listu do Efezjan, rozdziału 6. Jesteśmy odziani w Zbroję BOŻĄ z Efezjan 6.

Dziękujemy CI, ABBA JAHWEH. Dziękujemy CI, ABBA JAHWEH. Amen.

Adam & Katherineyah: (z głębi korytarza) Amen. Amen. Amen!

Elisabeth: Dziękuję, Bracie Adamie. Chwała JAHUSZUA!

Elisabeth: Gdybyście tylko słyszeli to, co powiedziała Linda Newkirk…ojej!

Dane waszej Siostrze w JAHUSZUA HA MASZIJACH.

Apostoł Elisabeth Elijah


[Wersja tekstowa Proroctwa do druku.]

[Pozostałe proroctwa w języku polskim do przeczytania na
Stronie Głównej.]